brzoskwiniowa pamiątka chrztu świętego

By kamyk - grudnia 02, 2017


Dzień dobry wszystkim w tę piękną sobotę :) Jak Wam dzień mija? Mam nadzieję, że dbacie o siebie i swoje dobre samopoczucie, i odpoczywacie po pracowitym weekendzie, tak jak ja! Choć trochę pracy dzisiaj mam - mimo wszystko kreatywnej i bardzo przyjemnej, więc można to podciągnąć pod odpoczynek, a co :) 

Dzisiaj chciałam Wam pokazać brzoskwiniowego exploding boxa stworzonego z okazji Chrztu Świętego małej Alicji. Kolejny już raz zostałam obdarzona zaufaniem i pełną dowolnością co do stworzenia kartki (dziękuję Ewa! :*) - moje ulubione projekty! Wtedy powstają najfajniejsze kartki, bo wyobraźnia ma pełną swobodę do działania. I tak było w tym przypadku! Wiedziałam, że chcę spróbować czegoś nowego i pokombinować z dotychczasowymi pomysłami, które realizowałam. I tak właśnie powstały ścianki-grzechotki w exploding boxie, zainspirowane shadow boxami. Nie dość, że sam exploding box jest fajną atrakcją, bo kartka jest przestrzenna i rozkładająca się, to w tym przypadku ma dodatkowy atut w postaci grzechoczących cekinów dopasowanych kolorystycznie do całości projektu. Tradycyjnie pojawiły się życzenia oraz miejsce na pieniążki :) 

Jeśli jesteście ciekawi szczegółów, zapraszam do oglądania zdjęć:A jeśli jesteście ciekawi, co się dzieje u mnie na bieżąco, zapraszam na mojego kreatywnego instagrama: www.instagram.com/kamyk.kreatywnie

Do zobaczenia wkrótce - planuję wpaść z kolejnym exploding boxem, tym razem ślubnym :) A jeśli dobrze pójdzie, pokażę Wam również podsumowania moich wyzwań brush letteringowych! 

Miłego weekendu!

  • Share:

You Might Also Like

0 komentarze