3D

urodzinowy exploding box z niespodzianką

By kamyk - sierpnia 25, 2017


Dzień dobry wszystkim piątkowo! Pewnie większość z Was cieszy się, że weekend już tak blisko, czyż nie? A czemu mówię, że większość, a nie wszyscy? A to dlatego, że z pewnością znajdzie się ktoś, komu wypadło pracować przez weekend - w tym i mnie! :) Ale ja nie o tym, wszak chciałam Wam pokazać urodzinowego boxa, którego tak długo zapowiadałam, a który ustąpił miejsca w kolejce albumowi dla Alicji. Tego pięknego fioletowego exploding boxa stworzyłam z okazji urodzin mojej cudownej Mamuśki. 

Od początku miałam pomysł, żeby w boxie kryło się jeszcze jedno pudełeczko, w którym mogłabym schować właściwy prezent w postaci biżuterii. I tak też się stało! Niemniej jednak postanowiłam trochę bardziej poeksperymentować - najlepsza okazja ku temu nadarza się, kiedy ma się wolną rękę przy tworzeniu projektu, wtedy wychodzą najfajniejsze rzeczy (prędzej, czy później.. :D). W związku z tym wewnętrzne pudełeczko postanowiłam ozdobić kwietną kompozycją na sprężynce, którą wygrzebałam spośród przydasi. Coś nowego, coś fajnego! 

Ale to nie jedyna nowość, która pojawiła się odnośnie exploding boxa! Od jakiegoś czasu chodziła mi ta myśl po głowie - exploding box jest fantastycznym prezentem i kartką jednocześnie, ale ze względu na swoją przestrzenną formę i rozmiar może być ciężki w transporcie. W związku z tym wymyśliłam sobie, że tym razem spróbuję zrobić torebkę na boxa. I tak sobie wymierzyłam, powycinałam i posklejałam i udało się! 

Niżej możecie zobaczyć wszystkie te nowości na zdjęciach oraz krótkich filmikach, które pokazują całość w ruchu. Zapraszam do oglądania! :)  
I jak Wam się podoba takie wydanie exploding boxa? Dajcie znać w komentarzach i do zobaczenia wkrótce! :)

  • Share:

You Might Also Like

0 komentarze