album dla Alicji z okazji chrztu świętego

By kamyk - sierpnia 18, 2017


Dzień dobry piątkowo! Dzisiaj miałam pokazać Wam urodzinowego exploding boxa, którego zrobiłam dla bardzo ważnej dla mnie osoby, ale! w związku z tym, że jej urodziny są dopiero jutro, postanowiłam zamiast tego pochwalić się innym projektem, z którego jestem niesamowicie dumna (nieskromnie przyznam!). Od razu uprzedzam - przygotujcie się na mnóstwo zdjęć!

A co takiego chciałabym Wam dzisiaj pokazać? Album na zdjęcia dla malutkiej Alicji w ramach prezentu od Ojca Chrzestnego (dziękuję za możliwość wykonania tego projektu!). Album jest formatu A5 i dla wygody zamknięty został w pasującym do niego pudełeczku, które również wykonałam ja. Zarówno album jak i pudełko zostały przeze mnie wykonane od samego początku, według mojego prywatnego zamysłu i wykroju - także totally handmade! :) Dla zainteresowanych - pudełko, jak i okładka albumu zostały wykrojone z beermaty, więc wszystko jest solidne i wytrzyma naprawdę wiele przygód, służąc zarówno rodzicom, jak i maleńkiej Alicji jako pamiątka na długi czas. Jeśli chodzi o kolorystkę, to, jak widać na zdjęciach, porwałam się na połączenie soczystej zieleni z odcieniami różu - jest dziewczęco, ale też bardzo świeżo i wciąż w dziecięcych klimatach :)

Ale nie ma co przedłużać, lecę ze zdjęciami! 


No to skoro tak szczegółowo przyjrzeliśmy się okładce i zewnętrznej części albumu, zajrzyjmy do środka:

I tak prezentuje się album w środku. Poniżej kilka zdjęć całego kompletu i trochę bliższych zdjęć samego pudełka:


Miałam, wieeeelką, WIELKĄ frajdę podczas robienia tego albumu, mimo tego, że było to pracochłonne zadanie, to bardzo satysfakcjonujące i przynoszące dumę - szczególnie, że miałam wolną rękę, co do kolorystyki i estetycznej strony albumu. Mogę sobie tylko po cichu życzyć - więcej takich projektów! :)

I jak, przebrnęliście przez wszystkie zdjęcia? Jak Wam się podoba album? Dajcie znać w komentarzach :) A jeśli macie ochotę sprezentować komuś lub sobie taki album - piszcie :)

  • Share:

You Might Also Like

0 komentarze