ślubny exploding box na bogato

By kamyk - czerwca 29, 2015


Hej! Dzisiaj chciałabym pokazać Wam ślubnego exploding boxa na bogato. Dlaczego na bogato? A to dlatego, że jest w złocie! Według życzeń box miał być biało-złoty, żeby było tak klasycznie, ślubnie. I tu pojawiło się wyzwanie - jak ugryźć to złoto? Złote dodatki? Nah. Złoty papier? Ale skąd go wziąć? Wtedy wpadła mi w oko kolekcja Galerii Papieru Świeżo Malowane i złota farba akrylowa. Spontaniczny eksperyment okazał się być bardzo udany, efekt połyskującego złota został osiągnięty, z czego niezmiernie się cieszę :D Zobaczcie sami:

Tutaj właśnie można zobaczyć złoto w całej krasie i to, jak połyskuje w słońcu. Naprawdę jestem mile zaskoczona tym eksperymentem :D
Jednym z wymagań co do boxa, było również miejsce/kieszonka na pieniążki. Mając dowolność w wykonywaniu tego projektu, zdecydowałam się zrezygnować z klasycznej kieszonki, które dotychczas pojawiały się w moich boxach na rzecz trójwymiarowego miejsca, do którego można włożyć grosik dla Pary Młodej. Praktycznie i dekoracyjnie jednocześnie :)


I jak Wam się podoba exploding box na bogato? :)

  • Share:

You Might Also Like

0 komentarze