kwiatowy exploding box na Dzień Matki

By kamyk - maja 26, 2015


Hej! Dzisiaj pokażę Wam exploding boxa (tak, znowu!), którego zmajstrowałam dla Agnieszki na Dzień Matki. Jak widać taka forma kartki świetnie sprawdza się nie tylko na okazje ślubno-weselne, ale także na wszystkie inne ;) Co do dzisiejszego boxa, to wprowadziłam w nim pewną nowość, a mianowicie pudełko w pudełku. Prawie jak matrioszka! Agnieszce zależało, żeby umieścić w boxie dodatkowe pudełeczko na prezent. Kolejną wytyczną była kolorystyka - czerwono zielona. Poza tym miało być mocno kwiatowo, gdyż mama Agnieszka uwielbia kwiaty. Tak też uczyniłam:

Za bazę posłużyły mi papiery z Galerii Papieru - Kolorowa Łaką i Moja Najmilsza ;) Na wieczku drugiego pudełka zmajstrowałam koszyczek z kwiatami by dodać całości uroku :) Na ściankach życzenia dla mamy, kilka ozdób i miejsce na wpisanie życzeń - myślę, że Dzień Matki to okazja, by napisać coś osobistego i od serca ;)
I taki oto box powstał ;) Mam nadzieję, że mamie Agnieszki przypadnie do gustu ;)

Myślę, że zapamiętam tego boxa na długo, bo własnie przy nim dorobiłam się pierwszego poważnego skaleczenia kartkowego - otóż odcięłam sobie kawałek palca nożykiem do tapet! :O Na szczęście wszystko już się goi, mam więc nadzieję, że utracony kawałek zostanie na swoim miejscu :D

A wszystkim Mamuśkom życzymy wszystkiego najlepszego z okazji ich święta, ogrom miłości i pociechy z dzieci :)

  • Share:

You Might Also Like

0 komentarze