kartka-body na roczek Zuzi w kwiatowym pudełku

By kamyk - kwietnia 20, 2015


Hej :) Jak Wam minął weekend? Odpoczęliście? Pogoda raczej nas nie rozpieszczała, ale mnie osobiście sama świadomość dnia wolnego dużo dała. Nadrobiliśmy z Narzeczonym nowy sezon Gry o Tron i pobawiłam się kilkoma nowymi projektami :) Album się tworzy od podstaw, ale jak to mówią, szewc bez butów chodzi, więc idzie mi to opornie :) Natomiast nie brakuje mi kreatywnych wyzwań rzucanych przez znajomych, o których trochę bardziej wkrótce - mogę tylko obiecać, że będzie naprawdę ciekawie i różnorodnie :)

Dzisiaj mam dla Was kartkę w nietypowej formie, którą stworzyłam z okazji pierwszych urodzin Zuzi. Miałam ochotę poszaleć z innym kształtem niż dotychczas, więc zaproponowałam kartkę w formie dziecięcego body. Idealna okazja, bo z pierwsze urodziny, pomysł jak najbardziej się spodobał, więc przystąpiłam do działania z wielkim zapałem i głową pełną pomysłów. Za bazę kartki robiła mi najnowsza kolekcja UHK Gallery Celebration, która jest przepiękna i niesamowicie wdzięczna, szczególnie na takie okazje :)  Natomiast pudełko ozdobione jest Pastelowym Kapuśniaczkiem z Galerii Papieru :) Mamy dużo kwiatów, dużo różu, więc jest bardzo dziewczęco i delikatnie. Zobaczcie sami:

Kartka otwiera się do góry, a w środku można znaleźć życzenia dla naszej małej solenizantki, której życzymy wszystkiego najlepszego :)


Cieszę się, że mogłam spróbować czegoś nowego - tak jak wspominałam, wyzwań w najbliższym czasie mi nie brakuje, więc będę miała okazję się wykazać pomysłowością i wykonaniem. Trzymajcie kciuki i do usłyszenia!

  • Share:

You Might Also Like

0 komentarze