japonia zamknięta w exploding boxie

By kamyk - kwietnia 27, 2015


Hej! Ostatnio wspominałam Wam, że przede mną pewne wyzwania twórcze - oto jedno z nich. Od początku wiedziałam, że nie będzie to projekt należący do najłatwiejszych, ale postanowiłam podjąć wyzwanie, które rzuciła mi Oliwia. Wszak człowiek uczy się najwięcej, gdy przyjdzie mu wyjść ze swojej strefy komfortu i zrobić coś, czego nigdy wcześniej nie robił. A cóż takiego miałam stworzyć? Japońskiego exploding boxa na osiemnaste urodziny! Długo namyślałam się, jak zamknąć kraj kwitnącej wiśni w pudełku 9cmx9cm. Oj długo, długo. A czasu wcale nie było za wiele, bo urodziny zbliżały się wielkimi krokami. Przeszukałam internet w poszukiwaniu inspiracji i skojarzeń z Japonią i oto, co powstało:
W pudełku znalazło się kilka elementów origami - kimono oraz kwiat-kusudama. Przy okazji podziwiam ludzi, którzy mają cierpliwość do zabawy z origami - ja wymiękłam po kilku próbować poskładania kwiatu wiśni, motyla i żurawia. Zostałam przy znanej mi kusudamie, którą uwielbiam. Chyba nie mam cierpliwości do origami :D
Mam nadzieję, że chociaż trochę udało mi się zamknąć Japonię w tym exploding boxie, który przyznaję, był niemałym wyzwaniem :) A solenizantce życzymy wszystkiego najlepszego z okazji tak pięknego wieku - dobrej zabawy!

  • Share:

You Might Also Like

0 komentarze