kwiatowa kartka urodzinowa w pudełku :)

By kamyk - marca 16, 2015


Dzisiaj zaprezentuję Wam iście wiosenną kartkę urodzinową zrobioną na zamówienie na 60-te urodziny Cioci Krysi :) Miało być kwiatowo, miało być w pudełku, no i jest :) Kwiaty zarówno na papierze, jak i w wersji przestrzennej, trochę wstążek i perełek, odrobina kaligrafii, którą bawię się od czasu do czasu i powstawała prawdziwie wiosenna kartka urodzinowa. Zobaczcie:Tym razem prócz ozdoby z kwiatów, zdecydowałam się na dodanie sznurka jutowego, który dodał całości odrobinę surowego wyglądu. Efekt całkiem nieźle mi się podoba, jestem mile zaskoczona :D


Znów ręcznie wypisane życzenia - ostatnio preferuję takie, choć jakiś czas temu miałam kryzys i za cholerę nie potrafiłam nic sensownego sklecić, a do tego wykrzywiłam stalówkę. Na szczęście kryzys chwilowo zażegnany :)


Kartkę zdecydowaliśmy się zamknąć w pudełku, ze względu na przestrzenne kwiaty na froncie, które ciężko zmieścić jest w klasycznej kopercie - wiem, bo próbowałam, skończyło się podartą kopertą :D I tak oto wygląda zrobiona przeze mnie kartka :) Mam nadzieję, że spodobała się solenizantce, której życzymy wszystkiego najlepszego z okazji tak pięknych, sześćdziesiątych urodzin :) Sto lat!

  • Share:

You Might Also Like

0 komentarze