pierwsze świąteczne kartki

By kamyk - grudnia 22, 2014


Tak na dobry początek, postanowiłam pokazać Wam moje pierwsze świąteczne kartki, które wykonałam w tym roku. Niestety, nie są idealne, z perspektywy czasu miałabym ochotę coś w nich zmienić, ale mogę się tylko domyślić, że z każdym projektem będę miała ten sam problem po pewnym czasie :) Nie ma to jak wiecznie niezadowolenie z siebie i perfekcjonizm :D Przy okazji pomarudzę też na paskudą pogodę, która uniemożliwia złapanie dobrego, dziennego światła, a co! Ale teraz koniec marudzenia, czas na kilka słów o kartkach.

Pierwsza z nich w brązach, raczej skromna, ozdobiona tekturowymi śnieżynkami i gwiazdkami oprószonymi białym holograficznym brokatem na podobieństwo iskrzącego się śniegu :) Dodatkowo digi stempel, odrobina zabawy z ozdobnymi nożyczkami i jest:


Druga trochę bardziej na bogato, bo w złocie. Na bazie złotej, metalizowanej tekturki (z lidlowego zestawu kreatywnego), podstarzanym na brzegach papierem, złotą siateczką i digi stemplem. W środku złote kryształki i papier z mini zestawu z połyskującym wzorem:  

 


Następnym razem również kartki świąteczne, ale w bardziej przestrzennej formie :) Do usłyszenia!

  • Share:

You Might Also Like

0 komentarze